O NAS

O FIRMIE

Od 1991 roku jesteśmy przedstawicielem francuskiej firmy NTN-SNR, czołowego producenta łożysk na świecie. Zajmujemy się sprzedażą łożysk samochodowych kół, skrzyni biegów, sprzęgieł, napinaczy paska rozrządu i zestawów naprawczych tylnej belki.

Od 1994 roku współpracujemy z czołowymi producentami części samochodowych. Nasza specjalizacja to części zamienne do samochodów RENAULT, DACIA, CITROEN i PEUGEOT.

 • Dołączyliśmy do grupy
  Nexus Automotitve.

 

 

W 2005 roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby w Warszawie, przy ulicy Rafii 22.

Naszymi dostawcami są renomowane firmy francuskie, które produkują dla fabryk samochodowych na tzw. „pierwszy montaż”. Są to firmy: NTN-SNR, RECORD-FRANCE, HUTCHINSON, PURFLUX, SEIM, MECAFILTER, SASIC, SUPLEX, EYQUEM, VALEO, itp. co gwarantuje nam wysoką jakość oferowanych części zamiennych.

Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie  pracowników daje gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi klienta. Naszymi partnerami w dystrybucji części są hurtownie, sklepy i warsztaty samochodowe na terenie całego kraju, Unii Europejskiej między innymi Francja, Niemcy, Hiszpania. Współpracujemy również z odbiorcami z Rosji, Litwy, Ukrainy i Białorusi.

Zapewniamy szybkie dostawy własnym transportem lub firmami spedycyjnymi, z którymi współpracujemy wiele lat.

27 Lat na rynku

 • Nasza firma oferuje oryginalne części
  samochodowe marek Renault/Dacia,
  Peugeot/Citroen
 • W swojej ofercie posiadamy
  pełną gamę produktów NTN-SNR

CHCESZ POROZMAWIAĆ?

 • Zadzwoń do nas!

  • tel.: +48 (22) 879 79 79
  • kom. +48 505 00 80 80

Lub napisz maila: biuro@intervito.com.pl